قوانین و مقررات

قوانین و مقررات گیتی‌سرور

گیتی‌سرور تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و دیگر قوانین بین‌المللی ناظر بر سرویس‌های قابل ارائه در حوزه IT است.
 • کلیه کاربران و مشتریان سرویس‌های گیتی‌سرور موظف به رعایت کامل این شرایط می‌باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و گیتی‌سرور حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان دارد. کاربر موظف است به صورت دوره‌ای این قوانین و شرایط را مطالعه نموده و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از این قوانین رافع مسئولیت کاربر نخواهد بود. کاربر اعلام می‌دارد با تمامی تغییرات آینده این توافقنامه از ابتدا موافقت کرده است.
 • هرگونه فعالیت مانند: عضویت در وب‌سایت، پرداخت مبلغ فاکتور و استفاده از سرویس‌های ارائه‌شده به منزله‌ی  قبول این قوانین می‌باشد.
 • بدیهی است که مجموعه گیتی‌سرور در قبال عواقب ناشی از عدم رعایت قوانین، هیچگونه مسئولیتی بر عهده ندارد و در صورت نقض قوانین و راه‌اندازی سایت‌هایی مغایر با قوانین جاری، سرویس متخلف بدون هماهنگی مسدود شده و بک‌آپ اطلاعات فقط در صورت پرداخت جریمه در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.
اطلاعات کاربر
 • کاربر موظف است که در حین ثبت ­نام و یا بعد از آن (درصورت بروز تغییر در اطلاعات) اطلاعات دقیق و حقیقی خود را در اختیار گیتی­‌سرور قرار دهد.
 • چنانچه اطلاعاتی كه کاربر ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا شبهه­‌ی مستدلی در مورد نادرستی، ابهام و یا نقص اطلاعات وجود داشته باشد، مجموعه‌ گیتی‌سرور به صلاحدید خود مجاز است سرویس‌های کاربر را قطع و حساب وی را مسدود نماید.
 • کاربر مسئولیت محتوای ایجاد شده و فعالیت‌های انجام شده در حساب کاربری خود را نیز عهده‌دار خواهد بود.

 

حریم اطلاعات کاربر
 • مسئولیت حفاظت از نام کاربری و کلمه عبور به عهده کاربر است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به گیتی‌سرور اطلاع داده شود. کاربر می‌بایست به دلیل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام كاربری و كلمه عبور خود اطمینان حاصل نماید. کاربر، مجموعه­ گیتی‌سرور را از هرگونه خسارت یا آسیب وارده به علت عدم پیروی از این قانون امنیتی مبرا دانسته و تمامی مسئولیت آن را شخصا به عهده می‌گیرد.
 • شرکت مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم‌افزارها، applicationها ویا برنامه‌های مورد استفاده مشتری ندارد.
 • به طور کلی در کلیه‌ی محیطهای تبادل داده ممکن است اطلاعات سرقت شوند. به همین دلیل ضمن آنکه گیتی‌سرور تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه مینماید، با این حال از جانب احتیاط از مشتریان می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا‌امن فرض نمایند. این مجموعه هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی‌پذیرد.
 • مختل‌كردن امنیت سیستم یا شبكه ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی برای گیتی‌سرور محفوظ خواهد بود. نمونه‌هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبكه شامل موارد ذیل می‌شود: دسترسی یا استفاده غیرمجاز از داده‌ها، سیستم یا شبكه، هر‌گونه تلاش برای جستجو، اسكن یا آزمایش آسیب‌پذیری یك سیستم یا شبكه، مداخله در خدمات ارائه‌شده به هر كاربر،تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه‌های الكترونیكی، تلاش عامدانه برای پركردن فضای یك سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها
فعال‌سازی و تحویل سرویس‌ها
نکات کلی سرویس­ها
 • اگر برای هریک از سرویس‌های مشتریان تخلفی گزارش شود، مشتری می‌پذیرد که مجموعه‌ی گیتی‌سرور مجاز است به سرویس مورد نظر ورود کرده و فایل(های) غیرمجاز را پاک کند.
 • در صورت عدم فعال‌سازی سرویس در مدت زمان تعیین‌شده، مشتری موظف است با ارسال تیکت به واحد فروش گیتی‌سرور، این موضوع را گزارش دهد.
 • هرگونه انتقال سرویس از یک کاربر به کاربر دیگر در پنل کاربری گیتی‌سرور با دریافت هزینه ۲۰ هزار تومان انجام می‌شود.
 • مجموعه گیتی‌سرور مسئولیتی در قبال عدم استفاده‌ی خریدار از سرویس خریداری شده و تحویل داده شده ندارد.
 • درصورتی که شرایط ویژه‌ی فنی و یا محدودیت‌های خاصی رخ دهد، گیتی‌سرور مجاز است زمان تحویل سرویس را تا ۲ برابر افزایش دهد.
 • اگر مشخصات سرویس ارائه شده با درخواست مشتری متفاوت باشد، وی موظف است این موضوع را حداکثر تا یک هفته بعد‌از تاریخ تحویل به گیتی‌سرور اطلاع دهد و این مجموعه نیز موظف است در اسرع وقت آن را اصلاح نماید، در غیراینصورت گیتی‌سرور تنها مسئولیت اصلاح را بعد از اعلام مشتری دارد و زمان سرویس‌دهی تغییری نمی‌کند. 
 • امکان ارتقاﺀ سرویس‌های گیتی‌سرور فقط به یک سرویس بالاتر انجام می‌گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دو سرویس به نسبت روزهای باقی‌مانده از طول مدت سرویس بوده که به صورت خودکار توسط پرتال کاربران محاسبه می‌گردد.
 • حق انجام تمام تغییرات فنی اعم از سخت‌افزاری، نرم‌افزاری یا شبکه‌ای در سرویس‌های ارائه‌شده برای مجموعه‌ گیتی‌سرور محفوظ بوده و وظیفه دارد در مورد تغییراتی که سرویس مشتری را تحت تاثیر قرار می‌دهد از یک ماه تا یک روز قبل از اعمال آن، با حداقل یک روش از قبیل وب‌سایت، پرتال کاربران، پرتال پشتیبانی و یا ارسال خبرنامه به آدرس Email مشتریان اطلاع‌رسانی کرده و از طرف دیگر مشتری نیز موظف است که خود را با این تغییرات سازگار نماید.
 • میزبانی سایت‌هایی که فعالیت آن‌ها در زمینه جامعه مجازی، چت‌روم و وبلاگ‌دهی است، به دلیل استفاده بیش‌از حد از منابع بر روی هاست اشتراکی مقدور نخواهد بود. میزبانی این سایت‌ها بر روی سرورهای مجازی مشروط به عدم استفاده بیش‌از حد از منابع سرور است. این نوع سرویس‌ها بهتر است از سرویس‌دهندگان cloud گرفته شود.
 • میزبانی سایت‌های تحلیلی و خبری و وب سرویس‌ها بر روی هاست‌های اشتراکی معمولی غیرمجاز است و تنها بر روی هاست‌های حرفه و سرورهای مجازی و اختصاصی قابل میزبانی می‌باشند.
 • راه اندازی آپلود سنتر یا دانلود سنتر از قبیل دانلود سنتر عکس، موسیقی، فیلم برای عموم بر روی سرور‌های هاست اشتراکی به صورتی که تعداد درخواست‌ها و کانکشن‌ها بیش‌از حد مجاز باشد ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی اکانت معلق خواهد شد. برای راه اندازی چنین سرویس‌هایی باید از سرور‌های مجازی استفاده کنید.
 • پلن‌های ارائه شده فقط برای میزبانی سایت شما می‌باشند و شما نمی‌توانید از پلن هاست اشتراکی به عنوان Backup Server یا File Server بهمنظور نگهداری فایل استفاده نمایید.
 • پهنای باند کلیه مشتریان (سرویس میزبانی وب ، سرورهای مجازی و اختصاصی و…) تا اولین روز ماه میلادی اعتبار خواهد داشت لذا به هیچ عنوان پهنای باند مازاد بر مصرف مشتری  قابل انتقال به ماه‌های بعد نخواهد بود.
 •  گیتی‌سرور مسئولیتی نسبت به بارگذاری در/بارگیری از فضای میزبانی خریدار به صورت رایگان ندارد و برای نصب نرم‌افزارها نیز این قانون صدق می‌کند.
 • اگر مشکل سخت‌افزاری رخ دهد که موجب عدم دسترسی به سرور شود، مشتری باید مورد را به بخش پشتیبانی گیتی‌سرور اعلام نماید و مجموعه پس از اطلاع، موظف به تعویض سخت‌افزار معیوب به صورت رایگان می‌باشد.
 • مشتری موظف است تحویل ، تطابق واجرای صحیح سرویس خریداری شده را کنترل نماید.
 • مشتری موظف است سرویس‌هایی که تمدید می‌نماید را از نظر تمدیدشدن کنترل نموده و در صورت عدم تمدید توسط شرکت، حداکثر تا ۷ روز پس از زمان انقضاﺀ مراتب را به مقام مسئول و یا به واحد شکایات ارسال نماید.
 • توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضاﺀ مجاز شرکت معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .
 • گیتی‌سرور انقضاء سرویس‌های مشتری را قبل از تاریخ انقضای سرویس از روشی( تیکت، ایمیل و … ) به مشتری یادآوری می‌نماید و عدم دسترسی مشتری به هریک از این راه های ارتباطی، مسئولیتی را برای شرکت ایجاد نخواهد کرد. بدیهی است مسئولیت نگهداری داده‌ها و کنترل آن‌ها از زمان انقضا سرویس بر عهده مشتری می‌باشد و عدم اطلاع‌رسانی توسط گیتی‌سرور هیچ‌گونه حقی برای او ایجاد نخواهد کرد.
 • وضعیت اعتبار، فهرست سرویس‌ها و پرداخت‌های مشتری در حساب کاربری او قرار دارد و همواره وی می‌تواند برای آگاهی از وضعیت عملکرد خود از طریق شناسه و کلمه عبور خود وارد ناحیه کاربری شود.
 • کلیه مشتریان باید قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ‌گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نخواهد بود.
 • به غیر از آن دسته قوانینی که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس برمی‌گردد و با پایان سرویس به پایان خواهند رسید، بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده و مشتری همواره موظف به رعایت قوانین عمومی و حقوقی مجموعه خواهد بود.
 • محاسبه­‌ی میزان پرداخت کلیه­‌ی خدمات اضافه‌ای که برای سرویس‌ها، توسط مشتری تهیه می‌شود(مانند هارد اضافه، رم اضافه و …) از زمان خرید آن خدمات تا سررسید سرویس اصلی مشتری انجام خواهد شد.
  دامنه:
 • ثبت رایگان دامنه­‌ ملی تنها برای سرویس‌های سالانه­‌ میزبانی وب و در زمان ثبت سفارش مقدور خواهد بود. این مورد در خریدهایی با سیکل پرداخت کمتر از ۱۲ ماه ارائه نمی‌شود.
 • کلیه­‌ی درخواست‌های ثبت دامنه پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی به ثبت کننده‌های ملی یا بین‌المللی ارسال خواهد شد و حداکثر (در بعضی از موارد خاص)ممکن است تا ۲ روز کاری ثبت و تحویل دامنه به تعویق بیافتد.
 • فعال‌سازی دامنه‌های ir مستلزم تاییدشدن نام دامنه توسط فیزیک نظری ایران (Nic.ir) بوده و لذا درصورت درخواست مدارک (اسکن کارت ملی، تعهدنامه، روزنامه رسمی و…)برای ثبت دامنه از طرف فیزیک نظری ایران، مشتری موظف به ارسال مدارک به info@nic.ir می‌باشد. چون این کار توسط نیروی انسانی صورت می‌گیرد، کلیه دیرکردها در ثبت دامنه‌های ملی متوجه فیزیک نظری ایران بوده و مجموعه­‌ گیتی‌سرور پاسخگوی این‌گونه مشکلات نخواهد بود. در نتیجه اگر مدت تائید آن بیش از یک ماه به طول انجامد، مشروط بر اینکه علت آن ناشی از نقص مدارک و اقدامات متقاضی نباشد قرارداد فسخ شده و با اعلام فسخ توسط مشتری وجه پرداختی ایشان بازگردانده می‌شود.
 • مجموعه­‌ گیتی‌سرور صرفا واسطه ثبت، تمدید و انتقال دامنه‌های مشتری در شرکت‌های خارجی و داخلی است. هرگونه عدم پذیرش توسط ثبت‌کنندگان بین‌المللی یا ثبت‌کننده­‌ی دامنه ملی به هر دلیلی نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه، مسئولیتی را متوجه این مجموعه نخواهد کرد.
 • اگر کاربر در حین سفارش دامنه‌ای باشد و ثبت‌کنندگان بین‌المللی یا ثبت‌کننده‌ی دامنه ملی، آن دامنه را به هر دلیلی ثبت نکند و یا در زمان تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت شود و یا مراحل انتقال دامنه به پنل گیتی‌سرور به هر دلیلی کامل نگردد، این مجموعه تنها موظف به بازگرداندن هزینه‌ی سفارش آن دامنه به عنوان اعتبار به حساب خریدار در پرتال کاربران و یا پنل ثبت دامنه‌ی نمایندگان می‌باشد و هیچ مسئولیتی متوجه آن نخواهد بود.
 • خریدار موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه تحقیقات لازم را به عمل آورده باشد. مجموعه گیتی‌سرور در صورت ادعای حق از طرف شخص ثالث مورد تایید این مجموعه و همچنین مراجع ذیصلاح ایرانی و بین‌المللی، دامنه مورد نظر را مسدود و به حکم مراجع قضایی و یا قوانین بین‌المللی برای تعیین تکلیف دامنه عمل می‌نماید. لازم به ذکر است مشتری با پذیرش شرایط استفاده‌ی مجموعه‌ گیتی‌سرور، شرایط استفاد‌ه از TLDهای دامنه‌های بین‌المللی و همچنین شرایط استفاده‌ی دامنه‌های ملی به آدرس  https://www.nic.ir/Terms_and_Conditions_iran  را پذیرفته است. در این مورد تمام کاربران موظف به دریافت کامل راهنما چه از طریق وب سایت و چه از طریق بخش فروش می‌باشند و عدم درک و تفهیم این راهنما و موافقت نامه و یا عدم دریافت و یا عدم مطالعه آن رافع مسئولیت کاربران نیست.
 • در صورتی که مشتری برای دامنه‌های بین‌المللی خود درخواست محیط کاربری مستقیم، انتقال و یا کد انتقال دامنه به محیط کاربری دیگری داشته باشد هزینه‌ای معادل ۷ درصد قیمت ثبت یک‌ساله‌ی دامنه دریافت خواهد شد.
 • هر گونه انتقال دامنه از یک کاربر به کاربر دیگر در پنل کاربری گیتی‌سرور یا نمایندگی ثبت دامنه ملی (سیستم نیک) با دریافت هزینه ۱۰ هزار تومان انجام می‌شود.
 • امکان ثبت، تمدید و یا انتقال دامنه ir بین ساعت۲۳:۰۰ تا ۰۰:۳۰ بامداد وجود ندارد. سامانه ثبت دامنه ایرنیک (nic.ir) به دلیل بروزرسانی در این بازه زمانی در دسترس نمی‌باشد. مسئولیت هرگونه مشکل در فرایند ثبت دامنه به عهده کاربر می‌باشد.
 • در مورد دامنه‌های با پسوند ca. که مربوط به کانادا یا هر پسوندی که مربوط به کشور خاصی می‌باشد، ارائه اطلاعات صحیح از شخص شهروند آن کشور ضروری می‌باشد؛ در غیراین صورت مسئولیت عدم ثبت دامنه به عهده کاربر می‌باشد.
 •  گیتی‌سرور مسؤليتی در رابطه با اشتباه وارد کردن نام دامنه در هنگام ثبت توسط کاربر و تاخير در تنظیم‌شدن Name Serverها ندارد.
 • تمديد يك دامنه تاريخ گذشته در صورت امکان تمدید، ممکن است دارای جریمه تاخیر نسبت به تعرفه عادی باشد که این جریمه مطابق با قوانین ICANN و ثبت کننده اصلی اخذ می‌گردد.
 • تاریخ مستند برای مدت ثبت دامنه، whoisهای بین المللی می‌باشد.( در خصوص دامنه های ir. استعلام از ثبت کننده مستند خواهد بود.)
 • در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از مجموعه از طریق پرتال کاربران، گیتی‌سرور حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد.
 • مشتری مجوز راه‌اندازی سرویس‌های ریز نمایندگی یا Backorder بر روی سرویس‌های نمایندگی دامنه ir و بین المللی مجموعه گیتی‌سرور را ندارد و در صورت تشخیص استفاده غیر مجاز، سرویس مشتری بلافاصله مسدود خواهد شد و گیتی‌سرور مسئولیتی در قبال بازگشایی مجدد سرویس نخواهد داشت.
 • گیتی‌سرور هیچ مسئولیتی برای بازگردانی دامنه از دست رفته و یا اطلاعات حذف شده از روی سرورهای میزبانی پس از اتمام قرارداد و یا به هر نحو دیگر نخواهد داشت .
   میزبانی اشتراکی:
کلیه‌ی سرویس‌های میزبانی اشتراکی، پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می‌شود.
 
   سرور مجازی:
 کلیه­‌ی سرورهای مجازی پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می‌شوند و نصب و پیکربندی اولیه سرورها(سرورهایی که شامل این خدمات می‌گردد)حداکثر تا ۲ روز کاری انجام خواهد شد.
 
   سرور اختصاصی:
 • کلیه­‌ی سرورهای اختصاصی بین ۲ تا ۷ روز کاری و پس از عقد قرارداد و تایید پرداخت مشتری تحویل داده خواهند شد.
 • فعال‌سازی فضای بک‌آپ رایگان برای سرورهایی که شامل این سرویس می‌گردند ، بین ۱ تا ۳ روز کاری انجام خواهد شد.
 • مالک تجهیزات و سخت‌افزار سرور اختصاصی، گیتی‌سرور می‌باشد و پرداخت هزینه اجاره سرور موجب ایجاد حق مالکیت نسبت به عین(یا منافعی فراتر از قرارداد اجاره)برای مشتری نمی‌گردد.
 • کلیه سرورهای اختصاصی با توجه به موجودی قطعات مجموعه اسمبل و تحویل داده خواهد شد.
 
گارانتی عودت وجه
 • عودت وجه واريزشده به حساب یک کاربر فقط طبق قانون تضمین بازگشت هزینه و ارائه‌ی دلیل قانع‌کننده از طرف مشتری قابل استرداد خواهد بود. خارج از آن قوانین و در صورتی که دلیل بازگشت هزینه برای گیتی‌سرور قانع‌کننده نباشد، مبلغ واریزی کاربران به هیج‌وجه بازگردانده نمی‌شود.
 • بازگشت هزینه بر روی سرویس‌های ماهانه، سالیانه و بالاتر تا ۱۵ روز پس از خرید سرویس امکان‌پذیر است.
 • بازگشت وجه فقط برای سفارش‌های جدید در نظر گرفته شده است و هزینه­‌ی تمدید سرویس‌ها قابل بازگشت نیست.
 • هرگونه خدمات انجام شده اعم از فنی یا غیرفنی توسط مجموعه‌­ گیتی­‌سرور مانند پشتیبانی نرم‌افزاری و… شامل بازگشت هزینه نخواهند شد.
 • امکان بازگشت هزینه در صورت وارد شدن خسارت به گیتی‌سرور به هر نوع از جمله: حمله DDOS ، Hack، استفاده‌ی بیش از حد منابع و … قابل انجام نخواهد بود.
 • در هنگام عودت وجه هزینه­‌ی کارمزد پرداخت آنلاین + هزینه­‌ی انتقال سرویس کسر و الباقی به حساب مشتری بین ۷ تا ۱۰ روز کاری و پس از طی مراحل حسابداری واریز خواهد شد.
 • در هر شرایط و به هر نحوی، گیتی‌سرور تنها به اندازه­‌ی سقف مبلغ پرداخت شده توسط کاربر، مسئولیت دارد و کاربران حق هرگونه شکایت و ادعای ضرر و زیان بیش از مبلغی که پرداخت کرده‌اند را از خود سلب می‌نمایند.
پشتیبانی فنی، مشاوره فروش
 • کلیه مشتریان می‌توانند درخواست های پشتیبانی خود را به زبان و فونت فارسی از طریق تیکت، گفتگوی آنلاین ، بات تلگرام ، فرم تماس با ما ، تماس با تلفن های واحد فروش ، و…  اعلام  و پیگیری کنند. مسئولیت عدم اعلام درخواست به مجموعه به عهده‌ی کاربر خواهد بود.
 • زمان ارائه‌ی مشاوره‌ی فروش و پشتیبانی به صورت تلفنی توسط  مجموعه گیتی‌سرور از شنبه تا پنجشنبه بین ساعت ۹ لغایت ۱۸ و خارج از این ساعات و روزهای تعطیل  ۲۴ ساعته با سیستم پشتیبانی(تیکت و …)می‌باشد.
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش مجموعه گیتی‌سرور فقط و فقط به مالک اصلی سرویس پس از تایید اطلاعات و هویت ثبت شده در سیستم فروش تعلق خواهد گرفت.
 • کلیه‌ی اطلاعات مشتریان و سرویس‌ها نزد مجموعه گیتی‌سرور محفوظ بوده و ارائه‌ی هرگونه اطلاعات در این خصوص منوط به ارائه‌ نامه از مراجع قضایی خواهد بود.
 • پشتیبانی فقط شامل ماژول‌های طراحی شده توسط مجموعه و مشکلات مربوط به Uptime شبکه و سرورها می‌باشد و هیچ‌گونه پشتیبانی بابت مشکلات سیستم‌های مدیریت محتوا(cms)ارائه نمی‌شود و گیتی‌سرور هیچ تعهدی در قبال حل این گونه مشکلات ندارد.
 • نصب و راه‌اندازی ماژول‌هایی که توسط مجموعه گیتی‌سرور ارائه می‌گردد فقط یکبار به صورت رایگان انجام خواهد شد و نصب و راه‌اندازی مجدد مستلزم پرداخت هزینه می‌باشد.
 • ارائه هرگونه خدمات و پشتیبانی خارج از حیطه وظایف و قوانین تعیین‌شده‌ی مجموعه گیتی‌سرور، مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.
 • تکنسین‌ها و مدیران سرورهای مجموعه گیتی‌سرور به صورت ۲۴ ساعته کلیه سرورها را مانیتورینگ کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل اقدام به رفع آن خواهند نمود.
 • کلیه‌ی مشتریان موظف می‌باشند در هنگام ارسال تیکت، اطلاعات درخواستی مرتبط به هر واحد را به صورت دقیق و صحیح تکمیل کرده و اهمیت تیکت‌های ارسالی را با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب کنند و اگر اطلاعات به صورت ناقص یا اشتباه ارسال شود تیکت بدون پاسخ بسته خواهد شد.
 •  وضعیت ضروری: قطع شدن سرور یا سرویس
 • وضعیت مهم: مشکلاتی که باعث اختلال در سرویس گردیده است
 • وضعیت معمولی: کلیه تیکت‌های مالی، فروش و تیکت‌هایی که دسته‌های قبلی را شامل نشود.
 • مشتریان موظف می‌باشند به ازای هر درخواست پشتیبانی، یک تیکت جدید باز کنند و از باز کردن تیکت‌های قدیمی و بسته‌شده خودداری کنند.
 • گیتی‌سرور تنها مسئولیت سرویس‌دهی در حوزه خود را دارد. در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند : ارتباط اینترنت کاربر ، برنامه نویسی وب ونرم‌افزارها و مشکل دامنه‌ای که نزد دیگران ثبت شده است مسئولیتی متوجه این مجموعه نمی‌باشد.
 •  این مجموعه درخصوص اختلالات و خسارات که در اثر اقدامات اشخاص ثالث یا سازمان‌های مرتبط یا ناشی از اقدامات خود مشتری یا عواملی که خارج از اختیار شرکت می‌باشد ایجادشده، مسئولیتی ندارد.
 • نحوه‌ی ارتباط مستند مشتری برای درخواست‌های گارانتی و پشتیبانی باید از طریق پرتال پشتیبانی باشد.
 • چنانچه سرویس طبق شرایط خرید ارائه شده باشد، مجموعه گیتی‌سرور مسئولیتی در قبال عدم تطابق سرویس خریداری شده با نیاز مشتری ندارد.
 • گیتی سرور نسبت به نصب و عملیاتی شدن نرم افزارهایی که مورد تائید بخش فنی نمی‌باشد مسئولیتی ندارد.
 • گیتی‌سرور در مقابل حوادث ناخواسته و خسارات غیر‌مستقیم وارد بر مشتری در استفاده از سرویس و یا اطلاعات مشتری محدود به بند خسارات این شرایط خواهد بود.
 • صرفا در سرویس‌های میزبانی، چنانچه قطعی کامل و عدم دسترسی رخ دهد و این قطعی سرویس، به علت عوامل خارج از کنترل شرکت نبوده و تایم قطعی موجب عدم رعایت Uptime اعلامی سرویس مذکور شود، تا حداکثر دو برابر زمان قطعی به زمان تمدید همان سرویس میزبانی افزوده خواهد شد. مرجع تعیین زمان قطعی گزارشات فنی تهیه شده توسط مجموعه می‌باشد.
 • تمامی موارد مرتبط با کاربران شامل محتوای وب‌سایت کاربران، نحوه استفاده آنها از خدمات گیتی‌سرور، اطلاعات و داده های استفاده شده توسط کاربران و به طور کل تمامی مواردی که توسط آن‌ها اقدام شده باشد به عهده کاربر بوده و هیچ شخص ثالثی حق اقدام قانونی علیه گیتی سرور را ندارد و در صورت لزوم اقدام قانونی تنها علیه کاربر باید انجام شود.
 • در صورتی که کاربر نیاز به پیگیری تلفنی داشته باشد، باید در ابتدا مشکل خود را در تیکت مطرح کرده و در هنگام تماس با کارکنان گیتی‌سرور در ابتدا شماره تیکت مربوطه را عنوان کند تا همکاران امکان پاسخگویی و راهکار رفع مشکل کاربر را داشته باشند . معمولا سرعت در پاسخ به تیکت‌های پشتیبانی بسیار بالاست. در ساعات اداری زمان پاسخ به تیکت بین حداقل ۵ دقیقه تا حداکثر ۳ ساعت بوده و همچنین در ساعات غیراداری و تعطیل رسمی پاسخ به تیکت بین حداقل ۱ ساعت تا حداکثر ۶ ساعت خواهد بود . ممکن است رفع کامل مشکل به زمان بیشتری نیاز داشته باشد که مبتنی بر نوع مشکل و راهکار ارائه شده توسط گیتی‌سرور در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل خواهد شد . این مورد قابل ذکر است که باید تمام درخواست های کاربر به صورت مکتوب در سیستم پشتیبانی ثبت شود و مواردی که به صورت شفاهی و تلفنی عنوان می گردد قابل استناد نیست . 
 • مشتری بایستی اطلاعات فنی کافی و آشنایی لازم جهت استفاده از سرویس میزبانی گیتی‌سرور را داشته باشد و مجموعه مسئولیتی نسبت به آموزش و نحوه بهره برداری صحیح از سرویس را ندارد ولیکن درصورت تشخیص نیاز از سوی مجموعه راهنمایی‌هایی به مشتری ارائه می‌شود.
 نسخه پشتیبان اطلاعات
 • گیتی‌سرور در تمامی سرویس‌های خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان از کل سرور (نه یک کاربر خاص) به صورت دوره‌ای می‌نماید. این دوره‌ها ممکن است هفتگی، ماهانه، چند ماه یک‌بار و یا سالانه انجام پذیرد اما این نسخه پشتیبان صرفاً جهت عملیات داخلی گیتی‌سرور می‌باشد و ممکن است شامل داده‌های یک کاربر خاص نباشد. به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده‌ها و فایل‌ها با خود کاربران بوده و همه کاربران می‌بایست پشتیبان کلیه داده‌های مورد نیاز خود را در جایی غیراز تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بک‌آپ هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود و گیتی‌سرور در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد و نسخه‌های تهیه شده تنها بابت اطمینان بیشتر از سمت گیتی‌سرور تهیه خواهد شد.
 •  بک‌آپ‌گیری از سایت‌هایی که حجم آن‌ها بیش از ۱۰ گیگابایت شده باشد با پرداخت هزینه انجام خواهد شد.
 • مسئولیت بک‌آپ گرفتن در سرویس‌های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود مشتری می‌باشد و با پرداخت هزینه توسط گیتی سرور صورت خواهد گرفت.
 • گیتی‌سرور تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده‌های موجود در آرشیوهای خود به مشتری ندارد.
 • تمام نسخه‌های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می‌شود.
 • گیتی‌سرور مسئولیتی در قبال از بین رفتن داده‌های موجود در فضای میزبانی وب به مشتری نداشته و مشتری موظف به تهیه نسخه پشتیبان از داده‌های موجود در سرویس خود خواهد بود و درصورت امکان و صلاحدید شرکت، تحویل داده‌ها صرفا به مشتری و منوط به پرداخت هزینه‌های اعلامی از سوی مجموعه امکان‌پذیر می‌باشد.
مالکیت معنوی
 1. تمامی اطلاعات ایجاد‌شده در سرویس باید مطابق با قوانین حقوق معنوی ایران باشند.
 2. گیتی‌سرور هیچ‌گونه ادعایی در مورد مالکیت معنوی محتوای ایجاد‌شده توسط مشتریان در سرویس را ندارد. مالکیت معنوی تمامی اطلاعات ایجاد شده و داده‌های آپلود شده روی سرویس متعلق به کاربر خواهد ماند.
 3. گیتی‌سرور بر محتوای ایجاد شده روی سرویس نظارت مستقیم ندارد، ولی حق نه تعهد) این که به صلاحدید خود هر اطلاعاتی را که در سرویس موجود است حذف یا رد کند برای مجموعه محفوظ است.
 4. تمامی طراحی و ظاهر سرویس تحت مالکیت معنوی گیتی‌سرور بوده و تمامی حقوق آن برای گیتی‌سرور محفوظ است. کاربر بدون اجازه نامه کتبی از مجموعه مجاز به تکثیر، کپی‌کردن یا استفاده مجدد از هیچ قسمتی از کد HTML، CSS، JavaScript و یا المان‌های بصری گیتی‌سرور نخواهد بود.
 5. استفاده از نشان تجاری و نام گیتی‌سرور به هر نوع و با هر پسوند و پیشوند بدون مجوز کتبی ممنوع می‌باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.
 
تغییرات در قیمت‌گذاری
گیتی‌سرور مجاز به تغییر در قیمت سرویس‌های خود به هر دلیلی می‌باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد تمامی کاربران منظور خواهد شد.
قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.
استفاده از منابع سرور
 • کلیه مشتریان موظف هستند از منابع سرور متناسب با محدودیت‌های سرویس خود استفاده نمایند . در صورتی که به هر دلیل استفاده مشتری از منابع سرور بیش از حد معین سرویس او باشد، سرویس مشتری مسدود خواهد شد و ملاک تشخیص استفاده بیش‌از حد، سیستم‌های مانیتورینگ و تکنسین‌های فنی گیتی‌سرور خواهد بود.
 • حداکثر میزان استفاده هر سرویس از منابع سرور ( پردازنده) ۲۵ درصد از یک هسته CPU در لحظه و 2 درصد کل CPU و پایگاه داده به صورت میانگین در روز خواهد بود.
 • استفاده ازهر‌گونه  تروجان و اسکریپت به زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی(مانند: RapidLeech و Leech) برای ایجاد دسترسی غیرمجاز به منابع سرورها و سایت‌های متعلق به گیتی‌سرور مجاز نبوده و در صورت آپلود این گونه برنامه‌ها حتی با هدف تست، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.
 *****************************************
میتونیم از این قالب استفاده کنیم:
گیتی‌سرور در تعرفه‌ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویس‌های شرکت برای عموم سرویس‌ها در تعرفه درج شده است . 
لیکن موارد زیر نیز باید در نظر باشند.
 • حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱۰% در بازه زمانی ۱ دقیقه
 • حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی ۱۰۰ مگا بایت
 • حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
 • حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
 • حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه
ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی شرکت خواهد بود.
عددها فرضی هستند.
*******************************************************************
 • در صورتی که پهنای باند مصرفی سرویس مشتری به بیش از۹۰ درصد حد مجاز خود برسد سیستم به صورت خودکار اخطاری برای کاربر ارسال خواهد کرد لذا مسئولیت عدم توجه مشتری نسبت به خرید پهنای باند اضافه و مسدود‌شدن سرویس به عهده مشتری می‌باشد.
 • گیتی‌سرور در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده یا زیاده‌روی در استفاده از منابعی که قابل اندازه گیری نیستند)، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع مشتری خواهد رساند. در این صورت، مجموعه، پس از ارتقا سرویس توسط مشتری و یا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس‌دهی خواهد نمود.
حذف حساب کاربری و توقف برنامه پرداختی
 • پایان پیش از موعد سرویس، امکان‌پذیر نیست و سرویس با سر رسیدن زمانش، منقضی خواهد شد.
بلافاصله پس از حذف داشبورد، هیچ کدام از افرادی که دسترسی به آن دارند(حتی شخص مالک) به آن دسترسی نخواهند داشت. این موضوع در قبال ویجت‌ها و گزارش‌ها نیز صدق می‌کند.
 • گیتی‌سرور به صلاحدید خود حق دارد در هر زمانی و به هر دلیلی حساب کاربری شما را معلق یا حذف کند و ارائه هرگونه خدمت به شما را متوقف کند. توقف سرویس‌دهی به این صورت منجر به غیرفعال‌سازی یا حذف کامل حساب کاربری شما یا قطع دسترسی شما به همه یا تعدادی از داشبوردهایتان خواهد شد.
 • گیتی‌سرور حق سرباززدن از ارائه سرویس به هر شخصی را به هر دلیل و در هر زمانی برای خود محفوظ نگه می‌دارد. در صورت تعلیق یا حذف حساب کاربری، در صورت عدم منع قانونی، دلیل آن به شما اعلام خواهد شد.
شرایط و قوانین مالی     
 • غیر از سرویس رایگان، سرویس‌های دیگر که به طور ماهانه یا سالانه ارائه می‌شود در صورت پرداخت کاربر فعال خواهند شد و با سررسیدن مدت زمان معین، در صورتی که پرداخت جدیدی انجام نشود، قطع خواهند شد.
 • *************************************************
 • این قانون مبهمه. احساس می‌کنم ما نداریم یا نباید داشته باشیم.
 • در صورت خرید سرویس جدید، شروع سرویس از دوره پرداختی بعدی (مثلا ماه بعد) اجرایی می‌شود. در واقع، زمانی که یک سرویس خریداری شده، اگر کاربر قصد داشته باشد سرویس متفاوتی خریداری کند و مبلغ آن را پرداخت کرده باشد، سرویس جدید پس از پایان سرویس قبلی فعال می‌شود. همچنین مبلغ پرداختی فعلی بازگردانده نمی‌شود.
 • ***************************************************
 • تمامی قیمت‌ها بدون احتساب مالیات و عوارض اعلام شده و مبالغ مرتبط به این موارد حین پرداخت به صورت‌حساب افزوده می‌شوند.
 • کلیه هزینه‌های مندرج در وب‌سایت به صورت تومان است همچنین کلیه صورت حساب‌ها بر مبنای ریال ایران صادر می‌گردد. پرداخت‌ها به گیتی‌سرور با روش واریز به حساب‌های معرفی شده در وب سایت یا در صورت حساب‌های صادره صورت می‌پذیرد.
 • پرداخت آنلاین توسط کارت‌های بانکی کشور از طریق درگاه پرداخت آنلاین انجام می‌شود.کلیه‌ی پرداخت‌ها پس از تأیید توسط امور مالی گیتی‌سرور، در حساب کاربری ثبت خواهد شد. در صورت عدم ثبت پرداخت در حساب کاربری، کاربر مسئول پیگیری می‌باشد. در صورتی که عدم پیگیری توسط کاربر موجب قطع سرویس یا حذف آن گردد، مسئولیتی برای گیتی‌سرور ایجاد نخواهد شد.
 • هزینه‌ی کلیه سرویس‌ها صرفاً به صورت پرداخت آنلاین و کامل و در ابتدای دوره اخذ خواهد شد. گیتی‌سرور می‌تواند تا زمان تسویه حساب کامل ارائه سرویس را به تعویق بیاندازد.
 • مشتری موظف به اطمینان از فعال شدن(یا تمدید)نهایی سرویس خود پس از پرداخت می‌باشد زیرا ممکن است به دلیل اختلال فنی سرویس مشتری پس از پرداخت فعال نگردد. در این حالت مشتری باید حداکثر طی ۷۲ ساعت از گیتی‌سرور پیگیری و نسبت به رفع نقص و یا اطمینان از فعال شدن سرویس اقدام نماید. لازم به ذکر است دریافت ایمیل، پیامک و یا اطلاعات موجود در ناحیه کاربری در این حالت معتبر نیست زیرا ممکن است ایجاد اختلال فنی پس از بروزرسانی آن‌ها رخ داده باشد. مشتری تنها از طریق تیکت می‌تواند اطمینان یابد( نه هیچ راه دیگری) و در صورت عدم رعایت این مسئله، هیچ مسئولیتی متوجه گیتی‌سرور نخواهد بود.
 • هرگونه اعتبار مالی درحساب کاربری مشتریان یا نمایندگان (میزبانی وب، دامنه، سرور مجازی و … ) تحت هیچ شرایطی قابل عودت به حساب بانکی و یا جابجایی بین کاربران نمی‌باشد و صرفا برای پرداخت‌های آینده در سیستم قابل استفاده می‌باشد.
 • کلیه فاکتورها(فاکتورهای تمدید سرویس) ۷ روز قبل از سررسید سرویس توسط سیستم فروش مجموعه به صورت خودکار ایجاد خواهد شد.
 • در صورت عدم پرداخت صورت حساب تمدید تا ۲۴ ساعت بعد از زمان سررسید کلیه سرویس‌های مشتری از طرف مجموعه لغو شده  قلمداد می‌گردد و گیتی‌سرور هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک‌آپ کاربر نخواهد داشت.
 • به جهت اینکه سرورهای مجازی منابع سرور را به صورت انحصاری به خود اختصاص می‌دهند ، مشتری حداکثر۲۴ ساعت قبل از ‏سررسید وظیفه دارد برای تمدید یا لغو کردن سرویس خود اقدام ‏نماید و در غیر این صورت گیتی‌سرور سرویس مشترک را لغو شده قلمداد خواهد کرد.
 • کلیه‌ی مشتریان سرور اختصاصی یا کولوکیشن موظف می‌باشند ۱۵ روز قبل از زمان سررسید سرویس، هزینه‌ی تمدید سرور اختصاصی یا کولوکیشن را پرداخت کنند یا درخواست کنسل شدن سرویس را اعلام کنند تا درخواست کنسل به دیتاسنتر اعلام شود، در غیر‌اینصورت مشترک موظف به پرداخت هزینه دوره بعدی سرویس می‌باشد.
 • هزینه‌ کلیه لایسنس‌هایی که توسط گیتی‌سرور تهیه شده می بایست حداکثر ۷۲ ساعت قبل از سر رسید لایسنس پرداخت گردد؛ در غیر‌اینصورت تمدید لایسنس توسط شرکت امکان پذیر نخواهد بود.
 • در صورت عدم پرداخت صورت‌حساب تمدید تا ۳ روز پس از زمان سر‌رسید ۱۵درصد هزینه سرویس به عنوان جریمه در صورت‌حساب مشترک منظور خواهد شد و ارائه فول بک‌آپ برای انتقال یا تمدید سرویس منوط به پرداخت صورت‌حساب خواهد بود.
 • مشتری حداکثر تا دو روز پس از تاریخ سررسید سرویس (به شرط حذف نشدن سرویس) می‌تواند اقدام به ارسال درخواست downgrade نماید و پس از آن downgrade سرویس به هیچ‌وجه مقدور نخواهد بود.
 • شایان ذکر است که در صورت پرداخت دیرتر از موعد صورت‌حساب توسط مشتری، هیچ تغییری در تاریخ سررسید بعدی سرویس از طرف شرکت اعمال نخواهد شد.
 • مشتریان سرور اختصاصی اجاره به شرط تملیک تا پایان زمان قرارداد موظف به پرداخت اقساط خود می‌باشند و در صورت عدم پرداخت حتی ۱ قسط و یا لغو از طرف کاربر در هرزمانی ، سخت‌افزار سرور تحت مالکیت گیتی‌سرور می‌باشد .
 • حداکثر مهلت پرداخت اقساط ۱۰ روز پس از صدور فاکتور بوده و سرور نهایتا تا ۷۲ ساعت پس از تاریخ تمدید فعال خواهد ماند در صورت عدم پرداخت کاربر سرویس مشترک به صورت یک‌طرفه لغو و گیتی‌سرور هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت .
 • در صورت ترخیص سرور (مختص سرویس کولوکیشن) تنها ۵ روز به صورت رایگان در انبار گیتی‌سرور نگهداری می‌شود، پس از مدت مذکور به ازای هر سرور به صورت هفتگی مبلغ ۶۰ هزار تومان هزینه انبارداری دریافت می‌شود. شایان ذکر است پس از مدت مذکور شرکت مسئولیتی در قبال سرور نخواهد داشت.
 • هزینه‌های ارسال و دریافت سرور و قطعات از دیتاسنتر یا به دیتاسنتر بر عهده مشتری می‌باشد . 
 • نحوه پرداخت به صورتی است که در حساب کاربری درج شده است. به طور عمومی مشتری موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.
 • در صورتی‌که مجموعه تشخیص دهد هر یک از سرویس‌ها و یا کالای خریداری شده درزمان تحویل، با حجم بیشتر و یا با امکانات بهتر و یا زمان طولانی‌تر و یا هر مورد هزینه بر بالاتری از مشخصات مندرج در سفارش مورد استفاده وی قرار گرفته و یا به هر دلیل خریدار به این حجم بیشتر و یا امکانات بهتر و منابع بیشتر ویا زمان طولانی تر دست پیدا کرده است، حق خواهد داشت مبلغ ما‌به‌تفاوت تعرفه‌ای آن را از مشتری دریافت نماید. پرداخت این هزینه برای خریدار اجباری می‌باشد و شرکت حق استیفا طلب خود را خواهد داشت.
 • گیتی‌سرور برای گسترش خدمات و افزایش سرویس‌دهی به مشتریان خود در بازه‌های مختلف زمانی اقدام به انتشار و توزیع کوپن‌های خرید می‌نماید. برای خرید یک سرویس میزبانی و یا یک بسته نرم‌افزاری امکان پذیرش بیش از یک کوپن وجود ندارد. لازم به ذکر است که این کوپن‌ها فقط در بازه‌های تخفیف و ایام اعلامی قابل پذیرش خواهد بود.
 • هیچ یک از کمک هزینه‌ها و خدمات مازاد بسته‌ها قابل تبدیل به ارزش ریالی و کسر از فاکتور نمی‌باشد.
 • بازگشت پول :
 • کلیه سرویس‌های گیتی‌سرور به استثنای سرویس‌های اعلام شده در زیر دارای ۱۵ روز ضمانت برگشت وجه از زمان پرداخت می‌باشند. سرویس‌هایی که ضمانت برگشت پول ندارند عبارتند از:
  • کلیه هزینه‌های مربوط به خدمات دامین (شامل ثبت، انتقال، تمدید دامین)
  • سرویس‌های سرور اختصاصی و تجهیزات و خدمات جانبی مرتبط با آنها (مانند فایروال، مانیتورینگ، مدیریت سرور و …)
  • سرویس‌های میزبانی اختصاصی
  • ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس‌های جدید ارائه می‌شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی‌شود.
  • پس از پایان مدت ضمانت برگشت وجه، هیچ‌گونه درخواستی مبنی بر برگشت پول پذیرفته نخواهد شد.
  • برگشت پول با درخواست مالک تنها از طریق واریز اینترنتی به حساب ارسالی توسط مالک پس از کسر کارمزدهای مقرر مجموعه و هزینه های قرارداد(مانند:هزینه کارمزد بانکی) ممکن است.
 • بدهی ها :
  • گیتی‌سرور با اعلام و اخطار قبلی و بعدی در خصوص تسویه بدهی‌های معوق حق قطع سرویسی که مشتری برای آن بدهکار است و یا سایر سرویس‌ها و خریدهای قبلی خریدار را داشته و می‌تواند در صورت تمایل با تملک برخی از آنها معادل مبلغ آن در فاکتور فروش(نسبت به مدت اعتبار آن به کل زمان سرویس)از میزان بدهی(اصل بدهی، جرائم و یا خسارات وارده بر شرکت)کسر نماید.
  • گیتی‌سرور برای هر روز تاخیر خریدار در تسویه بدهی‌ها، خسارات و یا جرائم و امثالهم معادل دودهم درصد (۰.۲%) خسارت به صورت روزانه منظور می‌نماید که بطور یکجا ودر هنگام تسویه بدهی، خریدار موظف به تسویه مجموع آن خواهد بود.
 • جرائم : 
  • گیتی‌سرور حق دریافت هزینه برای تاخیر مشتری در تمدید به موقع سرویس‌های دامنه، میزبانی و امثالهم را طبق تعرفه داخلی شرکت خواهد داشت.
  • گیتی‌سرور حق دریافت هزینه فنی جهت رفع مسدودی یک سرویس را طبق تعرفه داخلی شرکت خواهد داشت.
کنسل کردن سرویس توسط مشتری
 • مشتری موظف است در صورتی‌که سرویس خریداری شده را در پایان دوره نیاز نداشت، نسبت به اعلام کنسلی سرویس مذکور از طریق ناحیه کاربری اطلاع‌رسانی کند. همچنین در صورتی‌که مشتری به هر دلیلی اقدام به کنسل‌کردن سرویس کرد و یا به دلیل عدم پرداخت به موقع سرویس کنسل شد، امکان بازگردانی سرویس فراهم نخواهد بود.
 • در صورتی که کابر به هر دلیل شامل عدم رضایت از کیفیت، عدم برآورده‌شدن نیاز، عدم آگاهی قبل از خرید، اشتباه در خرید و یا هر دلیل دیگری اقدام به لغو سرویس نماید(تا ۱۵ روز پس از خرید) مبلغ خرید طبق ضوابط گفته شده در امور مالی به کاربر بازگردانده خواهد شد.
 • کاربر موظف است قبل از ارسال درخواست عودت وجه و لغو سرویس، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از روی سرویس‌های شرکت منتقل کند و پس از لغو کردن سرویس و برگشت هزینه هیچ تعهدی نسبت به نگهداری فایل‌ها و اطلاعات مشتری وجود نخواهد داشت.
 • در صورتی‌که مشتری پس از کنسل‌کردن سرویس و تمام شدن مدت زمان سرویس بخواهد به سرویس خود دسترسی داشته باشد – در صورتی که سرویس او حذف نشده باشد – به ازای هر روز دسترسی ملزم به پرداخت مبلغ ۱۰ هزار تومان می‌باشد.
حوادث غیرمترقبه و Force Majeure
 • گیتی‌سرور هیچ‌گونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری و Force Majeure مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی گیتی‌سرور تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می‌نماید. بروز هر یک از موارد اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.
 • گیتی‌سرور هیچ‌گونه وجهی به مشتریان تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. در این حالت کاربر باید تا زمان رفع مورد منتظر بماند.
استفاده غیرقانونی
کاربران متعهد می‌شوند تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن برخی از سرورهای گیتی‌سرور در کشورهای اروپایی مانند آلمان،کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران ، آلمان و اتحادیه اروپا می‌باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آن‌ها نخواهد بود. به طور کل سرویسهای گیتی‌سرور می‌بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیماً به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می‌تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)
 • استفاده غیرمجاز از علائم تجاری دیگران
 • استفاده غیرمجاز از لوگو‌های دیگران
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران
 • کلاه برداری‌های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 • سایتهای فعال در زمینه HYIP و یا دارای سیستم هرمی
 • ارسال ایمیل‌های ناخواسته (اسپم) به هر شکل
 • سعی در نفوذ یا حمله به سرورها یا سایت های گیتی‌سرور یا دیگران
درصورت عدم رعایت این موارد، گیتی‌سرور حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از مشتری را دارد و مشتری موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر گیتی‌سرور می‌باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به مشتری متخلف، پرداخت نخواهد شد.
پذیرش توافقنامه
 • مطالعه دقیق و کامل این توافق‌نامه و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربران گیتی‌سرور الزامی می‌باشد و امکان خرید و یا سفارش هیچ یک از محصولات و خدمات گیتی‌سرور و یا عضویت در سایت گیتی‌سرور بدون تایید مطالعه و پذیرش تمامی بخش‌های این موافقت نامه وجود ندارد و هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم اگاهی از این توافقنامه پذیرفته نمی‌باشد. 
 • تمامی کاربران حتما باید یک نسخه از این توافقنامه را قبل از انجام هرگونه خرید و یا سفارش از گیتی‌سرور چاپ نموده و نزد خود به عنوان متن قرارداد و موافقت‌نامه نگهداری نمایند و در صورت هرگونه پیگیری از طریق محاکم حقوقی آن را ارائه نمایند و اعلام نمایند که آن را قبل از هرگونه خرید و یا سفارش از گیتی‌سرور مطالعه و تایید نموده‌اند.
 • عناوین موجود در این توافق‌نامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافق‌نامه وجود ‌داشته باشد، مفاد قرارداد می‌بایست مرجع عملكرد قرار گیرند.
 • توافق‌نامه حاضر به عنوان قرارداد كامل و تنها قرارداد بین کاربر و گیتی‌سرور برای محصولات و خدمات این مجموعه تلقی می‌گردد.
 • بخش‌های این قراداد تفكیك‌پذیر می‌باشند. در صورتی كه بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیك‌ترین شكل به متن اصلی تفسیر می‌‌گردد و سایر قسمت‌ها و شرایط توافق‌نامه به طور كامل لازم‌الاجرا هستند.
با توجه به قوانین مذکور، ادامه‌ی استفاده شما از سرویس‌ها و محصولات گیتی‌سرور به معنای موافقت شما با تمامی این قوانین است.
گیتی‌سرور
مرام نامه
با یاری خداوند دانا و ایمان به توانایی انسان در رسیدن به ارزش‌های والا و در راستای رسیدن و  رساندن به این هدف و رشد و توسعه‌ پایدار اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایران، مـا کاربران و مجموعه گیتی‌سرور هم‌پیمـان میشـویم؛ با اراده‌ای استوار و عزمی راسخ، براساس خودشناسی، خودباوری و ازخودگذشتگی با همدلی و هم‌اندیشی گروهی؛ حتی در شرایط دشوار با صبر و شکیبایی وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهیم و همواره برای رسیدن به آرمان خود سخت تلاش کنیم:
 1. تعهد و نظم در کار
ما بر این باوریم که تعهد و نظم در کار می‌تواند ما را در کسب رضایت مشتریان قدیمی و جلب توجه مشتریان جدید یاری کند. از آن‌جا که مشتریان اصلی‌ترین و بزرگترین سرمایه‌های ما هستند، این نظم در تمام سطوح مجموعه(از مدیریتی تا اجرایی) جاری است.
 1. کیفیت محصولات
مجموعه ما همواره در تلاش است تا محصولات خود را با بهترین کیفیت ارائه کند. 
 1. خلاقیت و نو‌آوری
 گیتی‌سرور همواره در تلاش است تا بروزترین خدمات را ارائه کند و باور دارد که فقط با داشتن ایده‌های نو می‌تواند در میان رقبا پایدار بماند و به اهداف خود برسد.
       4. مشتری مداری 
ارزش‌آفرینی دائمی، احترام به حقوق انسان‌ها و تامین رضایت مردم و مشتریان جزء فلسفه‌ی وجودی ماست.
شایستگی‌های شاخص ما، وحدت و همبستگی میان اعضای مجموعه در مسیر ارتقای قابلیت‌ها ازجمله: دقت،سرعت و کیفیت خدمت‌رسانی به مردم است. منش و روش ما در قبال خدمات ارائه شونده به مشتریان، راستی و درستی، نظم و آیین‌مندی، امانت‌داری و رازداری، آراستگی ظاهری و پیراستگی باطن، نوآوری، یادگیری و یاددهی مستمر، نقدپذیری و پاسخگویی متعهدانه و مسئولیت‌پذیری است.
 1. همراهی مشتریان با ما
مجموعه‌ گیتی‌سرور همواره درحال توسعه و ایجاد امکانات برای رفاه بیشتر کاربران است. این مجموعه همواره در تلاش است تا مشکلات احتمالی(عمدی و سهوی) را به حداقل برساند. برای تحقق این امر همکاری شما کاربران گرامی بسیار موثر است. امیدواریم با رعایت این قوانین از جانب گیتی‌سرور و شما در ارائه‌ی خدمات بهتر و نوین بیش از پیش کوشا باشیم. شما می‌توانید انتقادات یا پیشنهادات خود را نسبت به این قوانین و مجموعه‌ی ما از راه‌های ارتباطی موجود به ما انتقال دهید.
براین اساس ما با شما در مسیر رسیدن به هدف و شکوفایی هرچه بیشتر همراه هستیم.
گیتی‌سرور
© کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به گیتی‌سرور می‌باشد